מגדל בן גוריון הידוע גם כמגדלי הקמפוס

מגדל בן גוריון:

מגדל בן גוריון הוא האלטרנטיבה הכי טובה לבית מלון בבאר שבע. המגדל משכיר דירות והוא הראשון מסוגו בבאר שבע. מזה 5 שנים אנחנו מארחים ומקבלים בברכה את אורחי האוניברסיטה. מרצים המגיעים לאוניברסיטה מישראל ומחו"ל. במגדל שוכרים באופן קבוע מתמחים בבית החולים מחו"ל ומהארץ. מגדל בן גוריון גם משמש לאירוח אנשי עסקים מפארקי התעשייה ברחבי באר שבע. חזון מגדל בן גוריון, ליצור אלטרנטיבה למלון בהשכרת דירות נוחות וידידותיות במחירים הוגנים. הדירות במגדל בן גוריון מתאימות לנופשים ולאנשי עסקים המבקרים בבאר שבע.

שרות אדיב:

אנו מציעים שירות אדיב, מקצועי ומסור עבור אורחינו. צוות המגדל עושה כמיטב יכולתנו לספק את המענה הטוב למשך זמן השהות בבאר שבע.

במבחן עלות מול תועלת, מגדל בן גוריון נותן את התמורה הטובה ביותר לכסף לעומת כל החלופות האחרות בבאר שבע ובדרום.

שיתופי פעולה:

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת בן גוריון וכן עם חברות מובילות במשק. אנו מספקים לעובדי החברות ולאוניברסיטה פתרון של מגורים זמניים לאורחיהם. שאיפתנו, להתרחב ולעבוד בשיתוף פעולה עם עסקים נוספים מפארקי התעשייה המוצלחים: רמת חובב ופארק תעשייה עומר, וכן עם המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה.

הלנת עובדים לתקופות זמן משתנות:

מגדל בן גוריון משמש להלנת עובדים המגיעים מחו"ל לישראל לפרוייקט של מספר שבועות או חודשים. האווירה הנעימה, הסביבה השקטה והמתקנים שיש לנו מקלים מאוד על השהות של האורחים בישראל. מגדל בן גוריון גם משתמש פתרון להלנת עובדים, חיילים, עובדי מערכת הביטחון, קבלנים ועוד מישראל שמגיעים מצפון הארץ שמתאכסנים בבאר שבע ובנגב לתקופה של כמה ימים, שבועות או חודשים ומעוניינים לחסוך את עלויות וזמן הנסיעה מהצפון לדרום. אורחים אלה מתאכסנים במשך השבוע במגדל בן גוריון ובסופי שבוע חוזרים לביתם הקבוע בצפון הארץ. ההסדרים שיש לנו עם גופים גדולים, חברות ועסקים המגיעים אלינו באופן קבוע מאפשרים לחסוך בעלויות הנסיעה והלינה. העובדים נהנים מדירות מאובזרות ושרותים כמו חדר כושר, כביסה וניקיון.

מיקום:

מגדל בן גוריון נמצא ברחוב אביה השופט בבאר שבע. מרחק הליכה מהאוניברסיטה ובית החולים סורוקה. סביב המגדל ניתן למצוא חנייה בשפע. מגדל בן גוריון נמצא בסמוך למרכז קניות וסביב המגדל ניתן למצוא מסעדות רבות.

Beer Sheva hotel