מלונות בבאר שבע מחירים – כמה שווה להשקיע ומה תקבלו בתמורה?

מתכננים חופשה באזור באר שבע? נוסעים לכנס או מתכננים נסיעה עסקית לבירת הנגב? באר שבע מציעה למבקריה מגוון רחב של בתי מלון בדרגות שונות. חלק מבתי המלון מתאימים למשפחות ואחרים יתאימו יותר לנוסע עצמאי או לזוגות. נבחן במאמר זה מספר אופציות אירוח בבאר שבע.

מלון בבאר שבע מחירים

בתי המלון בארץ אינם זולים. אם נשווה את מחיריהם למחירי נופשונים בעולם נגלה כי המחירים קרובים למחיר בתי מלון בבירות האירופאיות המבוקשות. עם זאת, הסטנדרט של בתי המלון בבאר שבע אינו גבוה בהכרח ואינו מציע את רמת הפינוק של מלונות 5 כוכבים – אלא אם בחרתם בסוויטה יוקרתית במלונות בעלי שם שתג המחיר שלהם גבוה במיוחד. אם כך, מהי האלטרנטיבה המשתלמת יותר?

מלונות דירות

אופציה נוספת היא מלון דירות, כמו למשל מלון בן גוריון, המציע חוויה של בית בדירה מאובזרת היטב במקום בית מלון המשויך לאחת מהרשתות הקיימות. המלון הבנוי כמגדל דירות יוקרתי המותאם לאירוח עסקי, לאירוח זוגי או לאירוח של משפחה שלמה. במלון דירות אפשר למצוא פתרון דל תקציב אך איכותי בדמויות דירת סטודיו שנבנתה עבור בעלי מקצועות חופשיים או עובדים מקצועיים המגיעים לעיר ולנים לבדם. עבור זוגות או זוגות עם ילדים ישנן דירות 2 חדרי שינה מאובזרות היטב תוך אפשרות לחלוקת המיטות בהתאם לצורך (שתי מיטות זוגיות או מיטה זוגית ושתי מיטות יחיד בכל חדר).

מה מאפיין את החדרים במלון דירות?

בניגוד לחדר בבית מלון שבו לא קיים מטבח ויש לאכול אך ורק במסעדות בחוץ או להזמין קייטרינג, מלון דירות מציע מטבח מאובזר הכולל כיריים (בעת הצורך) ומקרר, מיקרוגל וקומקום חשמלי לצד סכו"ם וצלחות – כמעט כמו לבשל בבית. הוא כולל מתחם מאובזר שבו חדר כושר, אינטרנט אלחוטי ואפילו פאב הממוקם בתוך המתחם. בבית מלון רגיל אתם נאלצים להתמודד עם רעש רב, משפחות המגיעות לטייל בעיר עם הילדים והמולה רבה – מגדל דירות מעניק את הפרטיות הרצויה כאשר אתם נזקקים לה בסטייל ייחודי.

לסיכום, כאשר משווים בין חדר בבית מלון בבאר שבע לבין בית מלון, מגלים כי מוצעים במגוון מלונות בבאר שבע מחירים גבוהים שאינם מצדיקים את השהייה בהם. לעומת זאת בחירה במגדל דירות בבאר שבע הופכת את הנופש למשתלם הרבה יותר – הן עבורכם והן עבור עובדים שעבורם אתם שוכרים את החדר. לכן, לפני שאתם ממהרים להזמין חדר במלון נסו להשוות את המחירים עם האלטרנטיבה לבית מלון בבאר שבע, מגדל דירות נוח ויוקרתי, וגלו את ההבדל המשמעותי במגוון השירותים שתקבלו ובמחיר האטרקטיבי.