אירוח עסקי במלונית בן גוריון

מחפשים הלנת עובדים בדרום? ב'מגדל בן גוריון' בבאר שבע ממתין לכם פתרון מצוין – שלא נופל משכירת חדר במלון דירות בבאר שבע – עבור הלנת עובדים ומגורים לזמן קצר בבאר שבע , בנגב ובדרום. 

עם לקוחותינו נמנים עובדי עיר הבה"דים, עובדי אוניברסיטת בן גוריון, עובדי בית החולים סורוקה, עובדי מפעלי הדרום ועוד. בשנים האחרונות ניתן להבחין בהתפתחות מרשימה במיוחד בכל הנוגע לעסקים ואזורי תעשייה בבאר שבע ובנגב. ואכן, לצד המוקדים הוותיקים כגון אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע או בית החולים "סורוקה", מרכזים רבים של תעשייה ומסחר נפתחים חדשות לבקרים באזור הדרום. ניתן לציין מבחינה זו את עיר הבה"דים הצה"לית, פארק ההיי טק בבאר שבע, ומבחר עשיר של מפעלים.הצמיחה באזור הדרום הולידה גם צורך נוסף מבחינת לינת עובדים בבאר שבע. בין אם מדובר בלינת עובדים בדרום במהלך ההקמה (לדוגמא, מהנדסים, עובדי הקמה, מנהלים, פועלים, אנשי תכנון וכדומה), ובין אם לאחר תחילת הפעילות, אירוח עסקי בבאר שבע הוא מצרך מבוקש ביותר.

מגדל בן גוריון, כחלופה למלון בבאר שבע, מציע לכם אירוח עסקי בדרום הנותן מענה גם ברמה היומית, גם ברמה החודשית וגם בהיקפים רחבים יותר. כבר היום, כמעט מדי שבוע, מגיעים לדרום מאות עובדים מאזור המרכז המעוניינים באפשרויות לינה בבאר שבע. מגדל בן גוריון מעניק אפוא את המענה המושלם מבחינה אלטרנטיבית לבית מלון בבאר שבע. המגדל, אשר הוקם לפני כשמונה שנים, מהווה מגדל דירות מיוחד במינו המציע את שירותיו מבחינת אירוח בבאר שבע והדרום. דירות המקום מאובזרות ברמה גבוהה ומעניקות תחושה של בית עבור אורחיהן.

מה במגדל בן גוריון?

קהל היעד הוא לעובדי עיר הבה"דים, עובדי אוניברסיטת באר שבע, אירוח לעובדי ומבקרי בית החולים סורוקה, עובדי המפעלים השונים , מנהלי פרוייקטים בדרום ועוד. כמו כן, היא יעד מושלם עבור אירוח בדרום מבחינת גורמים מקצועיים, עובדי רשויות, יועצים חיצוניים וכדומה. במלונית בן גוריון אתם יכולים לבחור בין שלושה סוגי חדרים – סוויטות, דירות בנות שני חדרים ודירות זוגיות. הכל כמובן בהתאם להרכב המתארחים. כמו כן, בכל אחת מהדירות תיהנו גם ממטבחון מאובזר, שירותים פרטיים, מקלחת פרטית, פינת אוכל, ארון בגדים, שידה וטלוויזיה.

צוות המקום ישמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה ותקלה, ויסייע מבחינת מידע רלבנטי. במהלך הביקור במקום, תוכלו ליהנות מחדר כושר איכותי, חדר כביסה הפתוח 24 שעות ביממה, מתחם קומתי מוגן, חנייה פרטית . הלינה בבאר שבע במגדל בן גוריון מהווה פיתרון מושלם עבור חברות ואנשי עסקים אשר מעוניינים לנייד עובדים לדרום ולנגב לתקופות קצרות וארוכות כאחד.

הבית שלכם בדרום:

ניתן להתארח אצלנו, הן על בסיס לילות ספורים והן בהתאם לפרקי זמן ארוכים יותר. במילים פשוטות, מגדל בן גוריון זה הבית שלכם בדרום ובנגב. אנחנו עובדים ביחד עם החברות המובילות במשק. ופותחים את שערינו הן עבור עובדים בשלבי הקמה, והן עבור עובדים המועסקים בחברה בהרצה ובפעילות השוטפת. יתרונותינו מבחינת אירוח עסקי בדרום הינם רבים.

ראשית, ואולי חשוב מכל, החדרים מרווחים ואלגנטיים ומתאימים גם לשהות ארוכת טווח. כמו כן, המגדל קרוב לאזורי התעשייה בדרום והוא סמוך לאוניברסיטת בן גוריון. התחבורה הציבורית מהמגדל נוחה ומתאימה לעובדים המועסקים בבאר שבע בפרט ובאזור הדרום בכלל (שדרות, קריית גת, הנגב וכו'). השירות המצוין והאדיב הפך זה מכבר לסמל המסחרי של מגדל בן גוריון.

למעשה, במקום לנסוע הלוך וחזור ממרכז הארץ לבאר שבע, מגדל בן גוריון מציע לכם פיתרון מושלם החוסך זמן, כסף וטרחה. ואכן, לינת עובדים בבאר שבע יכולה בהחלט לייעל את העבודה ולאפשר לאחרונים להתרכז באופן ספציפי במשימות העומדות על הפרק. זאת מבלי להלאות אותם מדי יום בפקקים מהמרכז לדרום ובחזרה. על אורחיה של מגדל בן גוריון נמנים אנשי צבא, תעשיינים, עובדים, חוקרים, מבקרים מחו"ל, בני משפחות, אירוח אקדמי למרצים וסטודנטים ועוד. השירות המצוין והחדרים הנעימים הפכו את המגדל בן גוריון למקום שטוב לחזור אליו.

שילוב בין עסקים לפנאי:

במידה ותבחרו בלינה בבאר שבע במגדל בן גוריון , תוכלו לחסוך זמן יקר ואף לנצל את השעות הפנויות לביקור באתרים השונים שיש לבאר שבע להציע לתיירים המזדמנים אליה. באתר שלנו ניתן למצוא מידע רב אודות האתרים והאטרקציות בבאר שבע, החל מגלריות אמנות, דרך תיאטרון וכלה בביקור באתרים היסטוריים כגון העיר העתיקה או מוקדי טבע מרהיבים כפארק נחל באר שבע. אי לכך, מדובר בהזדמנות של ממש לשלב בין עסקים לפנאי.

ניתן להזמין דירות אצלנו כחלופה למלון בבאר שבע באמצעות אתר האינטרנט או ליצור עימנו קשר טלפוני. כפי שצוין לעיל, הלינה באצלנו יכולה להיות על בסיס מספר לילות קצוב או לשם תקופה ארוכה יותר. החזון שלנו הינו להוות עבורכם בית של ממש בבאר שבע, ולאפשר לכם ליהנות משהותכם בדרום. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם גורמי התעשייה בדרום וכן עם המרכז האוניברסיטאי סורוקה ואוניברסיטת בן גוריון.

לסיכום:

מנכ"לית המשרד לפיתוח הנגב והגליל, אורנה הוזמן בכור, התייחסה לאחרונה לפיתוח המואץ בנגב במסגרת דיון שנערך בנושא במליאת הכנסת. לדברי בכור, המדינה עומדת להשקיע באזור הנגב כ-45 מיליארד שקלים אשר יתועלו לפיתוח חמישה פארקי תעשייה וליצירת כ-35,000 מקומות עבודה. כמו כן, הוסיפה בכור, מעבר צה"ל לדרום מהווה אף הוא קפיצת מדרגה כלכלית עבור חבל ארץ זה.

ואכן, ההתפתחות העסקית המרשימה אשר מאפיינת בשנים האחרונות את אזור הדרום הפכה את באר שבע לא רק לבירת הנגב אלא לבירת התעשייה ישראלית. כמעט מדי שנה, נפתחים באזור מפעלים ובתי עסק המשמשים בית ופרנסה עבור עשרות אלפי עובדים. כמו כן, במקום פועלים פארקי תעשייה מודרניים ומגוונים כגון פארק התעשייה עומר ופארק התעשייה רמת חובב. לכך ניתן כמובן להוסיף את המפעלים והחברות אשר גילו זה מכבר את הפוטנציאל הגלום בפעילות בנגב.