שבת חתן באר שבע

דירות אירוחחדר אוכל מפואר | אולם כנסים רחב | אולם תפילה פרטי | אולם משחקים לילדים ופועוטות | חנייה ומיקום | מתקנים נוספים

מארגנים שבת חתן בבאר שבע? מחפשים מקום מושלם אשר יארח את כל בני המשפחה ויעמיד לרשותכם צוות מקצועי הזמין לכל בקשה? אנו מזמינים אתכם לערוך את האירוע החגיגי והמיוחד במלונית בן גוריון. מלונית בן גוריון היא מלון דירות יוקרתי אשר הוקם לפני כשלוש שנים בבירת הנגב. המלונית משרתת גופים מסחריים ואקדמיים בבאר שבע כגון אוניברסיטת בן גוריון, בית החולים "סורוקה", פוליטיקאים, אנשי ציבור, גורמים עסקיים, תיירים מחו"ל ועוד. האירוח במלונית משלב שירות ברמה הגבוהה ביותר עם מחירים הוגנים המתאימים גם לאירועים משפחתיים.

ארגון שבת חתן, כידוע, הוא מלאכה מורכבת ביותר. על מנת שהאירוע המרגש והחגיגי יעבור בקלות, וללא תקלות מיותרות, אנו מגישים לכם במלונית בן גוריון את מלוא השירותים והמתקנים שלנו. החל מארוחות עשירות, דרך חדרי אירוח מרווחים ונעימים, וכלה במגוון רחב של פתרונות גם למשפחות וקבוצות גדולות. במילים פשוטות, שבת חתן בבאר שבע, במלונית בן גוריון, היא שלם הגדול מסך חלקיו.

דירות אירוח

דירות האירוח במלונית בן גוריון הן דירות מרווחות בדרגות שונות. תוכלו לבחור דירות זוגיות, דירות משפחתיות ואפילו סוויטה לחתן השמחה ובני משפחתו. החדרים נקיים, מטופחים וממוזגים.

שבתות חתן שבת חתן

 

חדר אוכל מפואר

חדר האוכל במלונית בן גוריון מתאים לאירוח של אירועים גדולים וקטנים כאחד. חדר האוכל פרטי ועומד לרשות החתן ובני משפחתו בלבד. הארוחות אשר מוגשות במהלך שבת החתן במלונית הן ארוחות בשריות כשרות. הכשרות הבסיסית היא בהשגחת הרבנות באר שבע. ניתן כמובן לארגן ארוחות בדרגות כשרות נוספות (מהדרין, בד"צ ועוד). האירוח מבוסס על הגשה לשולחנות עם צוות מלצרים מקצועי ואדיב. תוכלו ליהנות מתפריט הבית שלנו או להתאים את הארוחות בהתאם לטעמכם האישי.

 

אולם כנסים רחב

במהלך שבת החתן יעמוד לרשותכם אולם כנסים רחב היקף עם מקרן ומערכת הגברה.

 

אולם תפילה פרטי

מלונית בן גוריון מעמידה לרשותכם אולם תפילה פרטי עם ספר תורה, ארון קודש, סידורי תפילה ועזרת נשים.


 

 

אולם משחקים לילדים ופעוטות

במלונית בן גוריון חשבנו גם על הילדים אשר מגיעים לחגוג את האירוע (וכמובן, גם על ההורים). לאורך כל השהות במלונית, יעמוד לרשותכם אולם משחקים לילדים ופעוטות. אולם המשחקים ממתין לכם עם ג'ימבורי, בימבות ומגוון צעצועים לילדים.

 

חנייה ומיקום

אורחי המלונית נהנים מחנייה פרטית. מתחם החנייה מאובטח והמלונית כולה מרושתת עם מצלמות אבטחה במעגל סגור. במידה ואתם מגיעים בתחבורה ציבורית, המלונית סמוכה לתחנת הרכבת בבאר שבע (כ-5 דק' נסיעה).

 

מתקנים נוספים במלונית והמלצות אודות תרבות ובילוי בבירת הנגב

מלבד השירותים אשר מיועדים לטובת אירועי שבת חתן, מלונית בן גוריון מעמידה לרשותכם גם מתקנים נוספים כגון מועדון, חדר כושר, חדר כביסה ודלפק קבלה זמין. כמו כן, באתר מלונית בן גוריון תוכלו לקבל מידע אודות אתרי בילוי בבאר שבע, מוזיאונים, גלריות, מסלולי טיול מומלצים, מסעדות ועוד. צוות המלונית ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם מידע אודות פעילויות בבירת הנגב.

 

 

 

למידע נוסף כנסו לאתר שבת חתן BGU

 

לפרטים נוספים:

אורי 054-3066482, yaniv@melonit-bg.co.il

Melonit Ben Gurion

Adi. +972-53-8020080 

 

Quick Contact