אירוח עסקי

לינת עובדים בדרום? בית מלון בבאר שבע? דירות לתקופות קצרות בבאר שבע? במלונית בן גוריון בבאר שבע ממתין לכם פיתרון מושלם עבור לינת עובדים בדרום. זהו בית מלון בבאר שבע שעל לקוחותיו נמנים עובדי עיר הבה"דים, עובדי אוניברסיטת בן גוריון, עובדי בית החולים סורוקה, עובדי מפעלים בדרום ועוד...

מה במלונית? | הבית שלכם בדרום | שילוב בין עסקים לפנאי

בשנים האחרונות ניתן להבחין בהתפתחות מרשימה במיוחד בכל הנוגע לעסקים ואזורי תעשייה בבאר שבע ובנגב. ואכן, לצד המוקדים הוותיקים כגון אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע או בית החולים "סורוקה", מרכזים רבים של תעשייה ומסחר נפתחים חדשות לבקרים באזור הדרום. ניתן לציין מבחינה זו את עיר הבה"דים הצה"לית, פארק ההיי טק בבאר שבע, ומבחר עשיר של מפעלים.

הצמיחה באזור הדרום הולידה גם צורך נוסף מבחינת לינת עובדים בבאר שבע. בין אם מדובר בלינת עובדים בדרום במהלך ההקמה (לדוגמא, מהנדסים, עובדי הקמה, מנהלים, פועלים, אנשי תכנון וכדומה), ובין אם לאחר תחילת הפעילות, אירוח עסקי בבאר שבע הוא מצרך מבוקש ביותר.

מלונית בן גוריון בבאר שבע מציעה לכם אירוח עסקי בדרום הנותן מענה גם ברמה היומית, גם ברמה החודשית וגם בהיקפים רחבים יותר. כבר היום, כמעט מדי שבוע, מגיעים לדרום מאות עובדים מאזור המרכז המעוניינים באפשרויות לינה בבאר שבע. מלונית בן גוריון מעניקה אפוא את המענה המושלם מבחינת בית מלון בבאר שבע. המלונית, אשר הוקמה לפני כארבע שנים, מהווה מלון דירות מיוחד במינו המציע את שירותיו מבחינת אירוח עסקי בדרום. דירות המלונית מאובזרות ברמה גבוהה ומעניקות תחושה של בית עבור אורחיהן.

מה במלונית?

המלונית מיועדת לעובדי עיר הבה"דים, עובדי אוניברסיטת באר שבע, עובדי בית החולים "סורוקה", עובדי המפעלים השונים בדרום ועוד. כמו כן, היא יעד מושלם עבור אירוח בדרום מבחינת גורמים מקצועיים, עובדי רשויות, יועצים חיצוניים וכדומה. במלונית בן גוריון אתם יכולים לבחור בין שלושה סוגי חדרים – סוויטות, דירות בנות שני חדרים ודירות זוגיות. הכל כמובן בהתאם להרכב המתארחים. כמו כן, בכל אחת מהדירות תיהנו גם ממטבחון מאובזר, שירותים פרטיים, מקלחת פרטית, פינת אוכל, ארון בגדים, שידה וטלוויזיה.

צוות המלונית ישמח לעמוד לשירותכם בכל בעיה ותקלה, ויסייע מבחינת מידע רלבנטי. במהלך הביקור במלונית, תוכלו ליהנות מחדר כושר איכותי, חדר כביסה הפתוח 24 שעות ביממה, מתחם קומתי מוגן, פאב, חנייה פרטית ושומר בכניסה. הלינה בבאר שבע במלונית בן גוריון מהווה פיתרון מושלם עבור חברות ועסקים אשר מעוניינים לנייד עובדים לדרום לתקופות קצרות וארוכות כאחד.

הבית שלכם בדרום

ניתן להתארח במלונית, הן על בסיס לילות ספורים והן בהתאם לפרקי זמן ארוכים יותר. במילים פשוטות, מלונית בן גוריון הינה הבית שלכם בדרום. המלונית עובדת ביחד עם החברות המובילות במשק. היא פותחת את שעריה הן עבור עובדים בשלבי הקמה, והן עבור עובדים המועסקים בחברה בהרצה ובפעילות השוטפת. יתרונותיה של המלונית מבחינת אירוח עסקי בדרום הינם רבים.

ראשית, ואולי חשוב מכל, החדרים מרווחים ואלגנטיים ומתאימים גם לשהות ארוכת טווח. כמו כן, המלונית קרובה לאזורי התעשייה בדרום והיא סמוכה לאוניברסיטת בן גוריון. התחבורה הציבורית מהמלונית נוחה ומתאימה לעובדים המועסקים בבאר שבע בפרט ובאזור הדרום בכלל (שדרות, קריית גת, הנגב וכו'). השירות המצוין והאדיב הפך זה מכבר לסמלה המסחרי של מלונית בן גוריון.

למעשה, במקום לנסוע הלוך וחזור ממרכז הארץ לבאר שבע, מלונית בן גוריון מציעה לכם פיתרון מושלם החוסך זמן, כסף וטרחה. ואכן, לינת עובדים בבאר שבע יכולה בהחלט לייעל את העבודה ולאפשר לאחרונים להתרכז באופן ספציפי במשימות העומדות על הפרק. זאת מבלי להלאות אותם מדי יום בפקקים מהמרכז לדרום ובחזרה. על אורחיה של המלונית נמנים אנשי צבא, תעשיינים, עובדים, סטודנטים, חוקרים, מרצים, מבקרים מחו"ל, בני משפחות ועוד. השירות המצוין והחדרים הנעימים הפכו את המלונית למקום שטוב לחזור אליו.

שילוב בין עסקים לפנאי

במידה ותבחרו בלינה בבאר שבע במלונית בן גוריון, תוכלו לחסוך זמן יקר ואף לנצל את השעות הפנויות לביקור באתרים השונים שיש לבאר שבע להציע לתיירים המזדמנים אליה. באתר המלונית ניתן למצוא מידע רב אודות האתרים והאטרקציות בבאר שבע, החל מגלריות אמנות, דרך תיאטרון וכלה בביקור באתרים היסטוריים כגון העיר העתיקה או מוקדי טבע מרהיבים כפארק נחל באר שבע. אי לכך, מדובר בהזדמנות של ממש לשלב בין עסקים לפנאי.

ניתן להזמין חדרים במלונית באמצעות אתר האינטרנט או ליצור עימנו קשר טלפוני. כפי שצוין לעיל, הלינה במלונית יכולה להיות על בסיס מספר לילות קצוב או לשם תקופה ארוכה יותר. החזון שלנו הינו להוות עבורכם בית של ממש בבאר שבע, ולאפשר לכם ליהנות משהותכם בדרום. אנו עובדים בשיתוף פעולה עם גורמי התעשייה בדרום וכן עם המרכז האוניברסיטאי סורוקה ואוניברסיטת בן גוריון.

לסיכום,

מנכ"לית המשרד לפיתוח הנגב והגליל, אורנה הוזמן בכור, התייחסה לאחרונה לפיתוח המואץ בנגב במסגרת דיון שנערך בנושא במליאת הכנסת. לדברי בכור, המדינה עומדת להשקיע באזור הנגב כ-45 מיליארד שקלים אשר יתועלו לפיתוח חמישה פארקי תעשייה וליצירת כ-35,000 מקומות עבודה. כמו כן, הוסיפה בכור, מעבר צה"ל לדרום מהווה אף הוא קפיצת מדרגה כלכלית עבור חבל ארץ זה.

ואכן, ההתפתחות העסקית המרשימה אשר מאפיינת בשנים האחרונות את אזור הדרום הפכה את באר שבע לא רק לבירת הנגב אלא לבירת התעשייה ישראלית. כמעט מדי שנה, נפתחים באזור מפעלים ובתי עסק המשמשים בית ופרנסה עבור עשרות אלפי עובדים. כמו כן, במקום פועלים פארקי תעשייה מודרניים ומגוונים כגון פארק התעשייה עומר ופארק התעשייה רמת חובב. לכך ניתן כמובן להוסיף את המפעלים והחברות אשר גילו זה מכבר את הפוטנציאל הגלום בפעילות בנגב.