אירוח אקדמאי

בשנים האחרונות, הנגב הפך לאחד האזורים המובילים באקדמיה הישראלית. כיום, פועלים בדרום עשרות מוסדות לימוד אשר פוקדים את ספסליהם אלפי סטודנטים מדי שנה. בין המוסדות המצוינים בדרום הארץ ניתן כמובן למנות את אוניברסיטת בן גוריון (אשר הוקמה בשנת 1969 במטרה להביא את בשורת ההשכלה הגבוהה לנגב). ביחד עם האוניברסיטה המצוינת, המהווה בית אקדמי תוסס עבור סטודנטים, חוקרים ומרצים מהשורה הראשונה, ניתן למנות גם מכללות ששמן הולך לפניהן. לדוגמא, המכללה האקדמית ספיר (הסמוכה לשדרות), המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון בבאר שבע ועוד.

בעקבות ההתפתחות המסחררת בעולם האקדמי בדרום, כנסים ואירועים רבים מתקיימים בקמפוסים השונים הממוקמים בנגב. מדובר באירועים המושכים את תשומת ליבם של אנשי אקדמיה, תעשיינים, סטודנטים, פוליטיקאים, אנשי צבא ועוד. לא אחת, כנסים ואירועים אלה נמשכים מספר ימים ומתפרשים על פני מישור אקדמי רחב ומרתק. עם זאת, באר שבע לא ממוקמת במרכז הארץ. אי לכך, ההגעה לבירת הנגב באופן יומיומי איננה בהכרח משימה פשוטה. מלונית בן גוריון הוקמה, בין השאר, בכדי להעניק מענה מבחינת לינה בבאר שבע ואירוח אקדמי בדרום.

אירוח אקדמי בדרום במלון דירות

המלונית, הממוקמת בסמוך לאוניברסיטת בן גוריון, מפעילה חדרי אירוח ברמה גבוהה המאפשרים לינה בבאר שבע על כל היתרונות המקופלים בכך. חדרי המלונית מטופחים ונקיים, והשירות הניתן לאורחי המקום הפך זה מכבר לסמלנו המסחרי. אנו מקפידים על הפרטים הקטנים והגדולים, ומאפשרים אירוח אקדמי בדרום ללא פשרות. במידה ואתם מגיעים לדרום הארץ לטובת כנסים ואירועים אקדמיים, נשמח לפתוח עבורכם את שערי המלונית.

מלונית בן גוריון הינה מלון דירות ייחודי וראשון מסוגו בבירת הנגב. המלונית מארחת מדי שנה אורחים רבים מהעולם האקדמי כגון סטודנטים, חוקרים, אורחים מחו"ל, מרצים, מתמחים בבתי החולים בדרום ועוד. כמו כן, על אורחי המלונית נמנים גם אנשי עסקים ותעשיינים המגיעים לביקורים קצרים וארוכים בנגב. החזון העומד מאחורי המלונית הינו להעניק לדיירי המקום אירוח אקדמי, ידידותי למשתמש ובמחירים הוגנים. המלונית מתאימה הן לשהות קצרה והן לביקור ארוך בן כמה חודשים.

נשמח להנעים את ביקורכם בבאר שבע ולעזור לכם להפיק את המיטב מאזור הדרום. הלינה במלונית מאפשרת לשלב אירוח בבאר שבע עם נוחות וביקור באתרים השונים בעיר ובסביבה. באתר המלונית תוכלו לקבל מידע רב ומגוון אודות אתרים בבאר שבע, מסלולי טיול, אזורי תעשייה, מסעדות, שירותים, סקירות היסטוריות, גלריות מרתקות, דיווחים עדכניים ועוד.

במסגרת שירותי המלונית, נשמח להעמיד לרשותכם חדר כושר מקצועי, מרחב קומתי מוגן, חדר כביסה הפתוח בכל שעות היממה, חנייה פרטית, פאב ושומר בכניסה למתחם. השירות האדיב והחדרים הנעימים הופכים את השהות במלונית בבאר שבע לחוויה של ממש. צוות המלונית ישמח לסייע לכם בכל סוגיה מבחינת ניקיון וסדר. המלונית עובדת בשיתוף פעולה עם המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, אוניברסיטת בן גוריון, פארקי התעשייה המצליחים בדרום (פארק תעשייה עומר ופארק תעשייה רמת חובב), חברת "ברן מהנדסים" ועוד.

לסיכום,

במידה ואתם מתכננים להגיע לבאר שבע בנסיבות אקדמאיות, וברצונכם לשלב את הביקור עם לינה בדרום, אתם יותר ממוזמנים למלונית. ניתן להזמין חדרים באינטרנט או ליצור עימנו קשר באמצעות הקבלה במלון. אין לנו ספק כי ביקור במלונית בבאר שבע יעניק לכם פרספקטיבה נוספת על בירת הנגב ואזור הדרום. האיכות הגבוהה והשאיפה למצוינות הפכו אותנו לאחד ממוקדי האירוח הטובים בדרום. מבחינת אירוח אקדמי בדרום, המלונית מהווה פיתרון מושלם ואיכותי. פנו אליו בהקדם לתיאום חדרים במלונית.